Produkt dnia
KLEJ LOVELY "DOUBLE POWER" 10 ML
KLEJ LOVELY "DOUBLE POWER" 10 ML
50,41 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin

Zawarcie umowy pomiędzy Kupującym a Sprzedającym może nastąpić na dwa sposoby.
Kupujący ma prawo przed złożeniem zamówienia do negocjacji wszelkich zapisów umowy ze Sprzedającym , w tym również zmieniających zapisy poniższego regulaminu. Negocjacje, te powinny być prowadzone w formie pisemnej i kierowane na adres Sprzedającego

Mijami Sp.Z.O.O

Yana Abramova

NIP 5833298693

Wały Piastowskie 1/1508 ,Gdańsk 80-283 

 

Numer konta bankowego dla wpłat w Polsce:

M Bank 60 1090 1098 0000 0001 3622 4810

 

Numer konta dla wpłat zagranicznych:

Numer rachunku IBAN : PL 49 1090 1098 0000 0001 3622 6711

Numer BIC : WBKPPLPP


W przypadku zrezygnowania przez Kupującego z możliwości zawarcia umowy na drodze indywidualnych negocjacji zastosowanie ma poniższy regulamin i stosowne przepisy prawa.

REGULAMIN

 

§1 Warunki ogólne

 1. Umowa zawierana jest w języku polskim, zgodnie z polskim prawem i niniejszym regulaminem.
 2. Miejsce wydania rzeczy musi znajdować się na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej
 3. Sprzedający jest zobowiązany i zobowiązuje się świadczyć usługi i dostarczać rzeczy wolne od wad .
 4. Wszystkie ceny podawane przez Sprzedającego wyrażone są w polskiej walucie i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny produktów nie zawierają kosztu dostawy , który określony jest wcenniku dostaw .
 5. Sprzedający nie udziela Kupującemu gwarancji w rozumieniu art. 577 Kodeksu cywilnego , natomiast informuje o znanych mu gwarancjach udzielonych przez osoby trzecie dla produktów znajdujących się w sklepie .
 6. Potwierdzenie, udostępnienie, utrwalenie, zabezpieczenie wszelkich istotnych postanowień umowy w celu uzyskania dostępu do tych informacji w przyszłości następuje w postaci: a. potwierdzeniazamówienia poprzez wysłanie na wskazany adres e-mail: zamówienia, faktury pro forma, informacji o prawie odstąpienia od umowy, niniejszego regulaminu w wersji pdf, wzoru formularza odstąpienia od umowy w wersji pdf, linków do samodzielnego pobrania regulaminu i wzorca odstąpienia od umowy; b. dołączenia do zrealizowanego zamówienia , wysłanego do wskazanego miejsca wydania rzeczy wydrukowanych: dowodu zakupu , informacji o prawie odstąpienia od umowy, niniejszego regulaminu, wzoru formularza odstąpienia od umowy l ub, za zgodą konsumenta, na innym trwałaym nośniku.
 7. Sprzedający nie pobiera żadnych opłat za komunikację z nim z wykorzystaniem środków porozumiewania na odległość, a Kupujący poniesie jej koszty w wysokości wynikającej z umowy jaką zawarł z osobą trzecią świadczącą na jego rzecz określoną usługę umożliwiającą porozumiewanie na odległość.
 8. Sprzedający zapewnia Kupującemu korzystającemu z systemu poprawność działania sklepu w następujących przeglądarkach: IE wersja 7 lub nowsza, FireFox wersja 3 lub nowsza, Opera wersja 9 lub nowsza, Chrome wersja 10 lub nowsza, Safari z zainstalowanymi najnowszymi wersjami JAVA i FLASH, na ekranach o rozdzielczości poziomej powyżej 1024 px. Używanie oprogramowania firm trzecich mających wpływ na funkcjonowanie i funkcjonalność przeglądarek: Internet Explorer, FireFox, Opera, Chrome, Safari może mieć wpływ na poprawne wyświetlanie sklepu, dlatego w celu uzyskania pełnej funkcjonalności sklepu wyprawkowy.pl , należy je wszystkie wyłączyć.
 9. Kupujący może skorzystać z opcji zapamiętania jego danych przez sklep w celu ułatwienia procesu składania kolejnego zamówienia . W tym celu Kupujący powinien podać login i hasło, niezbędne do uzyskania dostępu do swojego konta. Login i hasło są ciągiem znaków ustalanych przez Kupującego , który ma obowiązek zachowania ich w tajemnicy i chronienia przed niepowołanym dostępem osób trzecich. Kupujący ma w każdej chwili możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji danych oraz usuwania konta w sklepie .
 10. Sprzedający stosuje się do kodeksu dobrych praktyk .

 

§2 Zawarcie umowy i realizacja

 1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę.
 2. I) W celu złożenia zamówienia Kupujący powinien wykonać co najmniej następujące czynności, z których część może być wielokrotnie powtarzana:
  a. wybór rodzaju płatności;
  b. wybór miejsca wydania rzeczy;
  c. dodanie do koszyka produktu;
  d. wybór rodzaju dostawy;
  e. złożenie w sklepie zamówienia poprzez użycie przycisku „ Zamawiam z obowiązkiem zapłaty ”.
  II)Kupujący może złożyć zamówienie także telefonicznie.
 3. Zawarcie umowy z Konsumentem następuje z chwilą złożenia zamówienia .
 4. Realizacja zamówienia Konsumenta płatnego za pobraniem następuje niezwłocznie, a zamówienia płatnego przelewem lub za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych po zaksięgowaniu wpłaty Konsumenta na koncie Sprzedającego .
 5. W sklepie wyprawkowy.pl płatność przelewem realizowana może być przy pomocy "przelewu tradycyjnego" lub systemu płatności online tpay lub Przelewy24.
 6. Płatności tpay nie są obciążone żadną opłatą dodatkową. Klient wybierając metodę płatności Przelewy24 ponosi opłatę transakcyjną w wysokości 1,5% wartości transakcji. 
 7. Zawarcie umowy z Klientem następuje z chwilą przyjęcia zamówienia przez Sprzedającego , o czym informuje on Klienta w terminie do 48 godzin od złożenia zamówienia .
 8. Realizacja zamówienia Klienta płatnego za pobraniem następuje niezwłocznie po zawarciu umowy , a zamówienia płatnego przelewem lub za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych po zawarciu umowy i zaksięgowaniu wpłaty Klienta na koncie Sprzedającego .
 9. Realizacja zamówienia Klienta może być uzależniona od dokonania wpłaty całości lub części wartości zamówienia lub uzyskania limitu kredytu kupieckiego co najmniej o wartości zamówienia lub zgody Sprzedającego na wysłanie zamówienia za pobraniem (płatnego przy odbiorze).
 10. Wysłanie przedmiotu umowy następuje w terminie określonym na karcie produktu , a dla zamówień złożonych z wielu produktów w najdłuższym terminie z określonych na kartach produktów . Bieg terminu rozpoczyna się z chwilą realizacji zamówienia .
 11. Zakupiony przedmiot umowy jest wraz z wybranym przez Kupującego dokumentem sprzedaży wysyłany wybranym przez Kupującego rodzajem dostawy do wskazanego przez Kupującego w zamówieniu miejsca wydania rzeczy , wraz z dołączonymi załącznikami, o których mowa w §2 pkt 6b lub, za zgodą konsumenta, na innym trwałym nośniku.
 12. Utylizacja. Sklep, zgodnie z Art. 42. Ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, umożliwia swoim klientom nieodpłatne oddawanie zużytego sprzętu  elektronicznego tego samego typu i w ilości nie większej niż zakupiony, celem utylizacji. Sprzęt ten zostanie  następnie, zgodnie z ustawą, zwrócony dystrybutorowi lub przekazany do zakładu przetwarzania. Utylizowany sprzęt może zostać odesłany bezpłatnie środkiem transportu (kurierem) wskazanym przez sklep, dostarczony osobiście do siedziby sklepu lub do punktu recyklingu wskazanego przez sklep. 
 13. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań  Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

 


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > Regulamin

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl